Bistro - Café DaJa

Bistro -Cafe DaJa  se nachází 2 km od Horní Plané směr Volary. Bistro je asi 50 m od pláže a 100 m od cyklostezky (Horní Planá-Pernek-Nová Pec-Stožec).

Zveme Vás k posezení v bistru, kde je příjemná obsluha, krásný výhled na Lipno a večer nezapomenutelný západ slunce. Máme zde místo pro 80 lidí uvnitř bistra a na terase dalších
100 míst. Což nabízí možnost organizování různých oslav: svateb, narozenin...

Pořádáme zde různé akce jako Valentýnské menu, Benátská noc, country večery, Svatého Martina, silvestra, velikonoce, akce pro děti jako je například: dílnička pro děti. Podáváme zde spoustu teplých a studených nápojů, míchané drinky, alkoholické i nealkoholické nápoje. Vaříme po celý den: snídaně, obědy a večeře. Vše je samozřejmě domácí kuchyně.

Nudit se u nás nebudete: děti si mohou hrát v dětském koutku, nebo si zapůjčit karty, společenské hry a nebo si venku hrát na hřišti. Rodiče si mohou zatím vybrat z naší nabídky většinou českých a moravských vín nebo si dát výbornou kávu nebo horkou čokoládu se zákuskem.

Těšíme se na Vás a přejeme dobrou chuť v našem rodinném Bistru – Café DaJa ať už při dovolené, projížďce na kole, na lodi nebo jen tak pěšky.

Můžete u nás platit stravenkami typu:

  • Gastropass a Cheque Déjeuner.

Rezervace a jiná přání tel.: + 420 727 926 923

kafe.jpgKontaktní formulář

Máte zájem o ubytování nebo některou z našich služeb? Neváhejte nás kontaktovat.


Jméno
E-mail

Zpráva

Pihlov 99
382 26 Horní Planá
Czech Republic

48°46’27.541″N, 14°0’50.418″E